Tento Web jsem založil proto, aby se všicni dozvěděli o pravé situaci ve fimě Bosch Diesel v Jihlavě.

Diskuze o těchto stránkách

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1109"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Na to nemusíš být zvědavej, já ti to řeknu klidně hnned, BLBĚ. :-)
Dneska mi to nějak blbne.............

Jsem zvědam jak dneska dopadne vyjednávání odborů s vedením.
Jsem zvědam jak dneska dopadne vyjednávání odborů s vedením.
Teď propustí lidi, udělají tři směny. Přijde další pokles objednávek a budou dvě směny, potom jedna a nakonec konečná. Tak si myslím, kdo narazí na dobrou práci jinde, okamžitě zvedne krovky. Jihlava je sice velký město, ale zprávy se tam šíří docela rychle, tak jsem zvědavej, kdyby se to nějakým zázrakem potom vzpamatovalo, kde vezmou pak lidi. Každej se na ně vykašle.
Polda: víš, někdo holt umí česky, tak si může dovolit během směny ulevit - to ty asi zřejmě neumíš, protože ve slově vyrobit napsat tvrdé Y to chce povahu smiley
Tyhle stránky jsou na nic, je to jen trapná drbárna nic víc. Přece si nemyslíte že tu budou kdovíjaké informace - je to k smíchu smiley
Ustav Bosch = rodiná mafie,aneb kdo nám neleze do prdele jde proti nám.Co taky čekat od firmy kde to řídí kriminálnící..........
Dnes říkaly ve zprávách,že zaměstnanci v automobilovém průmyslu na tom budou stejně jako skláři......nevím,nevím,ale doufejme,že nebude ještě hůř.Zítra jdu na směnu,tak snad nebudu v devět doma s pytlem přes rameno.Nemyslím,že Bosch je vyloženě špatnej,už osm let mam dobrou práci.Jenom mě dost štve,jakým způsobem se zbavujou dobrejch lidí a ty podlejzavce si tam nechávaj.Jestli mě zítra vylejou,tak odejdu,ale brečet nebudu.Takovou radost jim neudělám.
gintr
Nezastávám se,je mi taky zle když někdo říká jak to bez něj nejde protože umí jazyky,no a co? Někdo je zas šikovnej a dokáže vyrobyt,vždyť tak to má být. Ale zdá se mi,teda vidím že se v podniku propouští hlavně dole. PS: nedávno (ještě než začalo to propouštění) se mi jedna kamarádka svěřila že má v kanceláři práce tak na dvě hodiny denně,a takové jsou tam tři a že těch pracovišť je víc.Ale tam se nepropouští,není to divné?
20.04.2019 19:36:26
Admin75
Ukázkový odkaz

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2832 | 50%)
Ne (2182 | 39%)
Bosch Jihlava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one