Tento Web jsem založil proto, aby se všicni dozvěděli o pravé situaci ve fimě Bosch Diesel v Jihlavě.

Diskuze o těchto stránkách

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6257"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Něco na tom je, neznám tvrdě pracujícího spokojeného dělníka, přestože prý dostává astronomický plat. Kde je tedy chyba?
V Praze je blaze tam se šuká na podlaze,to sou teda kecy,přece v Boši se maj dobře jenom kancelářští a pohunci kapitalismu ,tzn.ODBORAŘI OVŠEM JENOM VE VEDENÍ,jinak totální lágr.
Nic jen se máme u koryt dobře.
Neschovávejte se za počty ale za činy ty hovoří za vás co pro lidi děláte
Neschovávejte se za počty ale za činy ty hovoří za vás co pro lidi děláte
V Praze je blaze tam se šuká na podlaze,to sou teda kecy,přece v Boši se maj dobře jenom kancelářští a pohunci kapitalismu ,tzn.ODBORAŘI OVŠEM JENOM VE VEDENÍ,jinak totální lágr.
Aůe proč jsou ve Škodovce v odborech skoro všichni,asi proto ,že něco pro dělníky dokáží vybojovat ale v Boši je to bída s hruzou ,ale placají si na ramena jak jsou dobří,HOVNO JSOU K NIČEMU.
V Bosch mají lidi průměrnou mzdu, jaká je v Praze. V Bosch má dělník druhou největší mzdu v rámci republiky a to i přesto, že většina zaměstnanců kope do odborů a podráží jim nohy při vyjednávání. Ve škodovce jsou skoro všichni v odborech, to se to dojednává. No a s těmi šedesáti až sedmdesáti - kolik asi poberete za dva měsíce , až se bude vyplácet první část podílu na zisku, poté druhá a možná doplatek. Stačí jen počítat a poté věřit novinářům
Kvalitní a silné odbory a néééé jak u Boše,bída s nouzí
Mno,ale že by měli dostat dvojnasobek,neřkuli trojnásobek bosackyho platu se mi nějak nezdá..to je spíš otázka vyjednávání
Pri stejnem poctu odboraru na pocet zamestnancu jsou vysledky Skodovaku nesrovnatelne s Boschem, teda co se tyka vyjednavani .
Ty seš asi náborář z Prahy tak hurá, tam asi nemají odboráře a každý si tam dojednává plat sám a jinak by mne zajímalo jak zaměstnanci podráží nohy odborum při vyjednávání není to spíše naopak
V Bosch mají lidi průměrnou mzdu, jaká je v Praze. V Bosch má dělník druhou největší mzdu v rámci republiky a to i přesto, že většina zaměstnanců kope do odborů a podráží jim nohy při vyjednávání. Ve škodovce jsou skoro všichni v odborech, to se to dojednává. No a s těmi šedesáti až sedmdesáti - kolik asi poberete za dva měsíce , až se bude vyplácet první část podílu na zisku, poté druhá a možná doplatek. Stačí jen počítat a poté věřit novinářům
Mno,ale že by měli dostat dvojnasobek,neřkuli trojnásobek bosackyho platu se mi nějak nezdá..to je spíš otázka vyjednávání
A otazka zni: proc jsou ve Skodovce tak silne odbory? Protoze je tam vedou schopni a duveryhodni , kterym ti lidi veri. A potom je to trochu o necem jinem. I kdyz tady nekdo psal, ze porovnani poctu zamestnancu a odboraru Skodovka versus Bosch je stejny. Tak kde se stala chyba, soudruzi?

20.04.2019 19:36:26
Admin75
Ukázkový odkaz

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2832 | 50%)
Ne (2182 | 39%)
Bosch Jihlava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one