Tento Web jsem založil proto, aby se všicni dozvěděli o pravé situaci ve fimě Bosch Diesel v Jihlavě.

Diskuze o těchto stránkách

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2741"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To je prdelsmiley tak zmrd léta okrádá firmu a ještě se cití ukřivděnej, že ho vyhodili. Ty seš fakt megačurák. Měli tě poslat do krimu, vyjebanče. A že jste kradli ví celá Humpolecká, kriple.
Pamatuji tu rozkrádačku na Humpolecké, je to ono?
Ano, bylo to vrozporu se zákonem a i když jsem dostal balík za mimosoudní vyrovnání, tu duševní újmu mi nic nezaplatí, proto.....
a za to mu přeješ smrt? Jsi opravdu zmrd. Přeji ti na oplátku tu nejhorší smrt pro celou tvoji rodinu hajzle.
Ano, bylo to vrozporu se zákonem a i když jsem dostal balík za mimosoudní vyrovnání, tu duševní újmu mi nic nezaplatí, proto.....
Pamatuji tu rozkrádačku na Humpolecké, je to ono?
co ti udělal v rozporu se zákonem? Přeješ li někomu smrt, jsi prachsprostej zmrd. Mimo jiné, phřbíš li živého, bude žít na věky. A k tomu, ověřuj si informace, aby jsi nebyl za debila - v tuto chvíli jsi.
No, za to co udělal mně, je i peklo málo a jestli je to pravda, tak jsem rád, že se potvrdilo, že boží mlýny melou.
Ten má peklo jistý .
Kdzž je firma hnus, táhni do hajzlu mamrde. Jo a doved jediného člověka, kterému HRL ublížil, myslím, že mu nasazujete psí hlavu a schováváte za to svinstva, která děláte sami..
celá ta firma je humus
Spoustě lidem ublížil.
Ne šéf HRL.
Cože Zeman umřel? Bouchaly tady ňáký rachejtle...
Guru to už má za sebou,tak ted ještě ti dva poskoci .
Prej už se voda uvařila ,jo.
No, za to co udělal mně, je i peklo málo a jestli je to pravda, tak jsem rád, že se potvrdilo, že boží mlýny melou.
Ten má peklo jistý .
Kdzž je firma hnus, táhni do hajzlu mamrde. Jo a doved jediného člověka, kterému HRL ublížil, myslím, že mu nasazujete psí hlavu a schováváte za to svinstva, která děláte sami..
celá ta firma je humus
Spoustě lidem ublížil.
Ne šéf HRL.
tenhle je o thp.
Co mají společného úředníci a Robinson Crusoe?
Všichni netrpělivě čekají na pátek.smiley
Jak víš, kolik lidí sedí ráno a v poledne v jídelně, plká a nedodržuje přestávku? To chodíš kolem a kontroluješ to? No ty se asi taky moc nepředřeš. Děláš jen ranní?
Kdyby měl dát dutku všem co nedodržují přestávku tak by se udutkoval stačí se podívat ráno a v poledne do jídelny co jich tam sedí a plká ale ono bylo lepší honit kuřáky,možná to byla choroba z povolání kdy si hrál na vojáčky jinak už by dávno dal na jídelnu píchačky.
Fakt? A co jim udělal? Vyhodil za chlast nebo dal důtku za hulení mimo přestávku? Ty vole, skutečnej hajzl.
Spoustě lidem ublížil.
Ne šéf HRL.
Jak víš, kolik lidí sedí ráno a v poledne v jídelně, plká a nedodržuje přestávku? To chodíš kolem a kontroluješ to? No ty se asi taky moc nepředřeš. Děláš jen ranní?
Kdyby měl dát dutku všem co nedodržují přestávku tak by se udutkoval stačí se podívat ráno a v poledne do jídelny co jich tam sedí a plká ale ono bylo lepší honit kuřáky,možná to byla choroba z povolání kdy si hrál na vojáčky jinak už by dávno dal na jídelnu píchačky.
Fakt? A co jim udělal? Vyhodil za chlast nebo dal důtku za hulení mimo přestávku? Ty vole, skutečnej hajzl.
Spoustě lidem ublížil.
Ne šéf HRL.
Závist je svina, vid blbečku.
Ať si natahají samé bulhary, ukrajince, koho chtějí. Kdo měl rozum, dávno odešel. Celá tahle firma je absolutně nezajímavá, slavná excelence a její konta. Dá se krásně žít bez boše, bez pracovních výkendů a jiných chuťovek. Jak já se směju když slyším v rádiu spot Bosch Diesel ohledně nějaké akce nebo když hučel pořád nábor s 50.000 Kč smiley. Promarnil jsem také dost let v excelenci a lituji toho, že jsem se hned nesebral a neodešel na začátku. Nechápu lidi, kteří tam muklují a tahají čerpadla 15.let za ty peníze, akorád oddělaný klouby, záda v háji - tělo kaput a protože toho máte málo, tak ještě na směny navíc smileysmileysmileysmileysmiley
Když přijel vlastník místní německé strojírenské firmy a ptal se na proč lidem management nepřidá peníze, že firma slušně vydělává a peníze jsou. Tak bylo odpovězeno že lidi mají platy v mistě obvyklé :)
smiley
20.04.2019 19:36:26
Admin75
Ukázkový odkaz

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2832 | 50%)
Ne (2182 | 39%)
Bosch Jihlava
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one